Gavranović utrpao dva komada moćnom "Elfu"

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 13.10.20. | 22:42

Podjela bodova u Koelnu.

Napadač zagrebačkog Dinama Mario Gavranović obilježio je večerašnji ogled Švicarske i Njemačke koji je završio podjelom bodova. Golgeter hrvatskog prvaka bio je dvostruki strijelac u utakmici koja je okončana rezultatom 3:3, čime su domaćini u Koelnu propustili iskoristiti kiks Španjolaca i preuzeti vrh ljestvice u skupini Lige nacija.

Gosti su poveli već u petoj minuti golom „Gavre“, a Freuler je povećao vodstvo dvadeset minuta kasnije. Ipak, do kraja poluvremena Timo Werner smanjuje zaostatak (28'), a u 55. Havertz donosi Loewovoj momčadi izjednačenje.

Potom smo u manje od pet minuta vidjeli još dva gola – ponovno Gavranović s jedne strane te Serge Gnabry s druge za konačnih 3:3.

Švicarska nogometna reprezentacijaNjemačka nogometna reprezentacijaLiga nacijaMario GavranovićKai HavertzSerge GnabryTimo Werner