Tijek utakmice: Francuska - Danska 0:0

Vrijeme Čitanja: 2min | uto. 26.06.18. | 17:41

Pratite s nama uživo rasplet skupine C.

S početkom u 16 sati, danas gledamo rasplet skupine C, a tekstualni prijenos uživo kao i svakog dana možete pratiti na našem portalu.

Nama najzanimljivija utakmica bit će između Francuske i Danske, gdje će Didier Deschamps odmarati Paula Pogbu, Kyliana Mbappea i Samuela Umtitija, dok će od prve minute zaigrati standardni Antoine Griezmann i N'Golo Kante. Ousmane Dembele, također će dobiti priliku od prve minute.

Dancima je potreban bod iz ove utakmice kako bi bili sigurni u prolaz, ali ukoliko Australija ne pobijedi Peru - u utakmici koju ćemo također pratiti u ovom prijenosu - Danci prolaze i ukoliko dožive poraz.

FRANCUSKA DANSKA 0:0

AUSTRALIJA - PERU 0:2

90'  Gotovo je! Francuska je prva, Danska druga, Peru treći, a Australija posljednja u skupini.

90' - Završila je utakmica u Moskvi, ubrzo će i ona u Sočiju.

83' - Fekir je probao za Francusku, a na drugoj utakmici Peru je pogodio stativu te je ostalo 2:0 za Južnoamerikance.

70' - Tek što je ušao Fekir je dobro probao, ali kraj gola.

68' - Danska se nekako čini bliže pogotku iako nema konkretnih prigoda. Iz igre izlazi i Antoine Griezmann, a ulazi Nabil Fekir.

67' - Malo uzbuđenja na drugoj utakmici, Azari je opalio iz daljine, ali je lopta odsjela na gredi peruanskog gola.

54' - Prilika za Dansku, Eriksen je pucao iz daljine, ali je Lloris uz malo nesigurnosti uspio otkloniti opasnost.

52' - Goooooooooool! Paulo Guerrero za 2:0 vodstvo Perua. S Australijom nećemo igrati, ostaje piatnje samo Danske ili Francuske.

46' - Počelo je drugo poluvrijeme na obje utakmice! Trenutna tablica izgleda: Francuska 7, Danska 5, Peru 3, Australija 1 bod.

45' - Kraj prvih poluvremena. Gledamo dosta kalukulantske utakmice.

34' - Dobar pokušaj za Dembelea iz daljine. Na drugoj utakmici Australija ima više loptu u svojim nogama, ali bez prigoda.

29' - Francuzi imaju čak 65 posto vremena loptu u svojim nogama.

19' - Carrilo je zabio za Peru!

10' - I dalje nema golova na utakmicama.

1' - Počele su utakmice!

0' - Intoniraju se himne na obje utakmice

----------------------------------------------------------------

Francuska:

- Mandanda - Lucas, Kimpembe, Varane, Sidibe - N'Zonzi, Kante - Lemar, Griezmann, Dembele - Giroud

Danska:

- Schmeichel - Larsen, Christensen, Kjaer, Dalsgaard - Eriksen, Jorgensen, Delaney - Braithwaite, Cornelius, Sisto

U drugoj utakmici, Australija nema druge opcije osim ići na pobjedu protiv Perua koji nema više ni matematičkih šansi za proći dalje, a 'Klokani' uz svoju pobjedu moraju se nadati pobjedi Tricolora kako bi vidjeli drugi krug.

Australija:

- Ryan - Behich, Milligan, Sainsbury, Risdon - Mooy, Jedinak - Kruse, Rogic, Leckie - Juric

Peru:

- Gallese - Trauco, Santamaria, Ramos, Advincula - Yotun, Tapia - Flores, Cueva, Carrilo - Guerrero

Australska nogometna reprezentacijaperuanska nogometna reprezentacijaDanska nogometna reprezentacijaFrancuska nogometna reprezentacijaSvjetsko prvenstvo u nogometuRusija 2018