Dinamovac briljira na posudbi: Zabio dva komada lideru, ukupno osam u osam

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 18.06.20. | 08:37

Njegovi su razmontirali vodeću momčad prvenstva s čak 5:0 u gostima, a on je zabio dva komada.

Roko je u siječnju stigao u slovensku metropolu na posudbu u Bravo iz Dinama, a taj se potez pokazao kao pun pogodak, naime, s jučerašnja dva komada popravio je svoj učinak na osam golova u osam utakmica, odnosno ukupno samo 487 minuta na travnjaku.

Prvi je zabio nakon jedva desetak minuta u debiju za Bravo protiv Tabora Sežane za pobjedu 2:1. Već u sljedećem kolu protiv Celja bio je u udarnoj momčadi i ponovo je bio strijelac. Potom je pauzirao u remiju bez golova s Aluminijem, ali već u sljedećem kolu protiv Domžala se vratio starim navikama. Zabio je zatim i u pobjedi protiv Maribora pa protiv Triglava ne, ali zato je na zadnje dvije utakmice, protiv Rudara i Olimpije, u kojima je njegova momčad slavila ukupno 8:1 zabio četiri komada, po dva u svakom susretu.

(foto: Marko Lukunic/PIXSELL)