Davor Javorovic /PIXSELL

Bivši igrač Osijeka spasio Muru od poraza protiv 'malog Hajduka', Olimpija dobila Maribor (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 07.08.22. | 20:31

U tijeku je trenutno derbi Maribora i Olimpije

Radomlje i Mura odigrali su 1:1 u 4. kolu slovenske Prve lige. Gol za vodstvo Radomlja zabio je Nedim Hadžić u 20. minuti susreta, a s tim se rezultatom otišlo i na pauzu. Kasnije je bivši igrač Osijeka (i Rudeša i Željezničara), Mihael Klepač, spasio Muru od poraza zabivši gol u 71. minuti za konačnih 1:1. Klepač je ušao kao džoker s klupe u 46. minuti susreta.

Inače, u Radomlju je pravi dom hajdukovaca. Ondje su Madžid Šošić koji je ušao u 80. i zamijenio drugog hajdukovca, Marija Čuića, a bivši igrač Lokomotive Stipo Marković igrao je do 80. minute susreta.

Olimpija je slavila u derbiju protiv Maribora i to u gostima rezultatom 2:0.  Olimpija je povela protiv Maribora u 36. minuti golom Sešlara, a do 79. smo čekali na idući gol. Zabio ga je Elšnik i postavio konačnih 2:0 na semafor.