Dončić ponovno sjajan, Kawhi slavio protiv bivše momčadi

Vrijeme Čitanja: 2min | uto. 12.11.19. | 08:14

Zubac i Bogdanović solidni.

Noćas je na američkim parketima odigrano šest utakmica najveće košarkaške lige svijeta.

Utah je slavio kod Golden State Warriorsa rezultatom 108:122.

Od samog početka je bilo vidljivo da ranjeni Golden State ne može konkurirati solidnoj momčadi Utah Jazza. Gosti se sredinom druge četvrtine odvajaju na dvocifrenu prednost te je održavaju do kraja. Jazzere su do pobjede predvodili Gobert sa 25 koševa i 14 skokova, Mitchell sa 23 i Bogdanović s 12 koševa, kod domaćina najbolji je bio Russell sa 33 ubačaja.

Boston je slavio protiv Dallas Mavericksa rezultatom 116:106.

Boston je dominirao prvo poluvrijeme, ali gosti na krilima Dončića do odmora dolaze u potpuni egal. Na početku treće četvrtine Dallas trojkom prelazi u prvo vodstvo na utakmici, ali Celticsi brzo preokreću te bježe na dvocifrenu prednost. Gosti su se ponovno vratili na početku četvrte četvrtine, ali više od toga nisu mogli. Boston su do pobjede vodili Walker sa 29 i Brown sa 25 ubačaja, dok je kod gostiju opet najbolji bio sjajni Dončić sa 34 koša i 9 asistencija, ali jednostavno nije imao dovoljnu potporu suigrača za dobiti noćašnju utakmicu.

Los Angeles Clippersi su slavili protiv aktualnih prvaka Toronto Raptorsa 98:88.

Domaćine su do pobjede vodili Lou Williams sa 21 ubačajem i Leonard kojem je nedostajala asistencija za triple – double; 12 koševa, 11 skokova, 9 asistencija;. Naš Zubac je ponovno dobio standardnu minutažu od 17 minuta, što je solidno iskoristio za šest koševa i devet skokova.

Detroit Pistons – Minnesota Timberwoves 114:120

Boston Celtics – Dallas Mavericks 116:106

San Antonio Spurs – Memphis Grizzlies 109:113

New Orleans Pelicans – Houston Rockets 116:122

Golden State Warriors  - Utah Jazz 108:122

Los Angeles Clippers – Toronto Raptors 98:88