Medveščaku pobjeda u Linzu pred početak playoffa

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 04.03.18. | 20:20

Klagenfurt protivnik u četvrtfinalu.

Medveščak je u posljednjoj utakmici međurunde EBEL hokejaške lige s 2:3 (0:2, 1:1, 1:0) slavio u Linzu protiv Liwesta. Medvjedi su odlično otvorili susret o golovima Boivina i Lehtonena poveli s 2:0 u prvoj trećini. Na 3:0 povisio je Boivin svojim drugim golom, ali u posljednjoj minuti druge trećine domaći su smanjili preko Hofera. Golom D'Aversa u četvrtoj minuti posljednje trećine Liwest je smanjio na 2:3, ali Medveščak je izdržao nalete do kraja utakmice.

Zagrebačkoj ekipi bila je to četvrta pobjeda u međurundi, treća u zadnje četiri utakmice i to je svakako dobra vijest pred početak doigravanja u kojem će Medveščak igrati s KAC Klagenfurtom. Austrijska momčad ima prednost domaćeg terena, a Medvjedi su ostvarili tri pobjede u šest utakmica protiv KAC-a.

Liwest Linz – Medveščak 2:3 (0:2, 1:1, 1:0)

(FOTO: Pixsell)