Medveščak pregažen u Sisku, doživjeli jedan od najgorih poraza u povijesti kluba

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 22.09.18. | 19:48

Dornbirn je ponizio Medvjede.

Već do desete minute gosti su imali 2:0, a rasplet se dogodio sredinom druge trećine kada je Medveščak u razmaku od samo 29 sekundi primio još dva gola i uslijedio je raspad sistema. U trećoj četvrtini ništa se nije promijenilo, u prvih osam minuta Dornbirn je zabio još tri puta, a onda je Sauve zabio za Medvjede.

Ipak, gosti nisu imali baš nikakve milosti i nakon toga su postigli i osmi pogodak za povijesno sramoćenje i jedan od najtežih poraza Medveščaka u ovoj ligi, ali i KHL-u. Dornbirn  je sjajno startao imaju tri pobjede i u vrhu su, dok je Medveščak 11., predzadnji, a iza je samo Salzburg koji ima utakmicu manje.

Medveščak će još dvije domaće utakmice igrati u Sisku prije nego se vrati u svoj Brlog, a nadamo se kako će u njima barem malo isprati gorak okus koji je ostavio ovaj težak poraz. Nakon tri kola i tri poraza gol razlika Medvjeda je 5:16. Novi trener Aaron Fox tako još uvijek čeka prvu pobjedu na klupi.