Medveščak 'popio' pet komada na otvaranju sezone kod dojučerašnjeg kapetana

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 14.09.18. | 21:58

Loš start sezone.

Ključan je bio drugi dio prve trećine u kojem su Mađari dva puta pogađali, a Medveščak je vodstvo smanjio početkom druge trećine golom Oldena na asistenciju novopridošlog Sylvestrea. Ipak, već za desetak minuta bilo je tri razlike za Fehervar koji je pogodio dva puta u pet minuta.

Novi napadač Medveščaka, Hardy, pogodio je krajem drugog perioda za 4:2, ali samo pola minute kasnije Medvjedi primaju novi pogodak koji je im je zapečatio sudbinu. Nakon vatrenih 40 minuta u posljednjoj 20 više nije bilo golova.

Mladi Vilim Rosandić startao je za Medveščak na vratima, ali to se pokazalo kao promašaj jer je primio četiri pogotka iz 21 udarca i umjesto njega je u nastavku ušao novopridošli Corbeil koje je kapitulirao jednom. Nije ovo bio dobar start sezone za Medvjede.