Bivši igrači kobni za Medvjede: Poraz u Minsku udaljio Zagrepčane od playoffa!

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 29.11.14. | 18:39

Hokejaši Medveščaka doživjeli su novi poraz u KHL-u...

Dinamo Minsk je na svom ledu svladao Medvjede sa 4:3, a zanimljivo kako su sva četiri pogotka za domaće postigli bivši igrači zagrebačkog kluba. Dvostruki strijelac bio je Matt Ellison, a po jednom su poentirali Ryan Vesce i Charles Linglet.

Bjeloruska momčad povela je s 2:0 pogocima Ellisona i Vescea, u 27. minuti Wright je smanjio, no Ellison svojim drugim golom u 47. i Linglet u 51. minuti povećavaju prednost Dinama na 4:1. Do kraja je Medveščak preko Flooda i Kolanosa uspio ublažiti poraz na 4:3.

Medvjedi su ostali na 41 bodu, dok je Dinamo stigao do učinka od 49 bodova. Sve je izvjesnije kako Zagrepčani ove sezone neće uspjeti izboriti doigravanje. U sljedećm kolu Medveščak u srijedu gostuje kod još jednog Dinama, onog iz Moskve.

(Foto: medvescak.com)