Liga Vrijeme Domaćin Gost 1. Pol Rezultat Et Pen Strijelci
01:15 CC Deportivo Municipal - - Independiente Del Valle - - - - - -
01:15 Argentina - - Bolivija - - - - - -
02:10 Independiente - - Racing Club - - - - - -
10:00 Tuzlaspor - - Elazigspor - - - - - -
10:00 Suphanburi - - Kashima Antlers - - - - - -
10:00 PFC Chernomorets Pomorie - - Neftochimik 1962 Burgas - - - - - -
10:30 Crna Gora - - Hrvatska - - - - - -
12:00 Sancaktepe Belediye - - Inegolspor - - - - - -
12:00 Kizilcabolukspor - - Gumushane Doganspor - - - - - -
12:00 Atromitos - - Lamia 1964 - - - - - -
12:00 AEK Atena - - Levadiakos - - - - - -
12:00 Olympiacos - - Aris - - - - - -
12:00 PAS Janjina - - Platanias - - - - - -
12:00 OFI Krit - - A.O Ksanti - - - - - -
12:30 Fastav Zlin - - Vion Zlate Moravce - - - - - -
13:00 Bangkok United - - Yokohama F Marinos - - - - - -
13:00 Sparta Prag - - MFK Ružomberok - - - - - -
14:00 Beroe - - Lech Poznanj - - - - - -
14:30 FK Sutjeska - - FK Vojvodina - - - - - -
14:35 DSK Shivajians - - Mohun Bagan - - - - - -
15:00 Rusija - - Nizozemska - - - - - -
15:00 Luka Koper - - Szombathelyi Haladas - - - - - -
16:00 Dinamo Bukurešt - - Zurich - - - - - -
16:00 Grasshoppers - - Altach - - - - - -
16:15 A.O Ksanti - - OFI Krit - - - - - -
16:30 Galatasaraj - - Erzincan Refahiyespor - - - - - -
17:00 Akhisar BelediyeSpor - - Aydinspor - - - - - -
18:00 Hapoel Haifa - - Hapoel Rishon Letzion - - - - - -
18:00 Hapoel Tel Aviv - - Maccabi Petah Tikva - - - - - -
18:00 Švedska - - Engleska - - - - - -
19:00 Parndorf - - Royal Sped Klingenbach - - - - - -
19:15 Alaves - - Alcorcon AD - - - - - -
19:55 Hapoel Beer Sheva - - Kiryat Shmone - - - - - -
20:00 Togo - - DR Kongo - - - - - -
20:00 Maroko - - Obala Bjelokosti - - - - - -
20:30 KV Oostende - - Royal Charleroi - - - - - -
20:30 Zulte Waregem - - Royal Mouscron - - - - - -
20:30 Genk - - KV Kortrijk - - - - - -
20:30 Swansea City Reserve - - Coventry City - - - - - -
20:45 Brighton & Hove Albion FC - - Cardiff - - - - - -
20:45 Sheffield Utd - - Fleetwood Town - - - - - -
20:45 Oldham Athletic - - Peterborough United - - - - - -
20:45 Eastleigh - - Macclesfield Town - - - - - -
20:45 Barrow - - Lincoln - - - - - -
20:45 Napoli - - Fiorentina - - - - - -
20:45 Volendam - - Sparta - - - - - -
20:45 Luton Town - - Yeovil Town - - - - - -
20:45 Mansfield Town - - Wycombe Wanderers - - - - - -
20:45 Oxford United - - Bradford City - - - - - -
20:45 Queens Park - - Ayr United - - - - - -
20:45 Saint Patrick's Athletic FC - - Bluebell United - - - - - -
21:00 Reading FC - - Fulham FC - - - - - -
21:00 FC Girondins Bordeaux - - Paris St Germain - - - - - -
23:00 Paragvaj - - Čile - - - - - -

zavrseni mečevi

odl. Gillingham FC - - AFC Wimbledon - - - - - -