Zagreb u završnici utakmice došao do prve ovosezonske pobjede

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 02.08.14. | 11:38

U utakmici trećeg kola MaxTV Prve HNL Zagreb je došao do svoje prve pobjede. Na stadionu u Kranjčevićevoj ulici 'Pjesnici' su s 2:0 pobijedili Lokomotivu.

Utakmica nije nudila puno zanimljivosti do same završnice, a u posljednjih 10 minuta oko 1.000 gledatelja je vidjelo dva gola i jedan crveni karton. Prvo je Stepčić u 80. minuti iskoristio lijepu asistenciju Konopeka te doveo Zagreb u vodstvo, a tri minute kasnije Šulc je udarcem s 20 metara postigao konačnih 20 metara.

Crveni karton je u 85. minuti zbog prigovora dobio trener i predsjednik Zagreba Dražen Medić koji još uvijek, zbog nedobivanja licence, na klupi sjedi kao predstavnik kluba.

Zagrebu su ovo prvi bodovi u ovogodišnjem natjecanju, a i Lokomotiva je s ovim porazom ostala na 3 boda. Treće kolo HNL-a nastavlja se danas utakmicom između Dinama i Zadra. Osijek – Split i Hajduk – Slaven Belupo igraju u nedjelju, a Istra 1961 i Rijeka u ponedjeljak.