Vodili 3:0 i na kraju izgubili 3:4; primili dva u 90. iz penala

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 10.12.17. | 16:22

Neviđeni pad Kolna.

Nevjerojatni scenarij odvio se u prvoj utakmici današnjeg programa njemačke Bundeslige. Posljednji Koln, koji nakon 15 kola još uvijek ne zna za pobjedu do 30. minute vodio je 3:0 protiv Freiburga i činilo se kako će crnoj seriji napokon stići kraj.

No, dogodio se jedan od najvećih preokreta ove sezone. Nils Petersen u 39. je smanjio na 1:3, a Haberer u 65. pogodio glavom za dodatno smanjenje vodstva domaćina. No, Koln je držao minimalnu prednost sve do same završnice dvoboja.

Prvo je Ozcan srušio Hoflera za kazneni udarac kojeg je realizirao Petersen za izjednačenje. Ni to nije bilo dovoljno Kolnu te je u petoj minuti sudačke nadoknade Guirassy igrao rukom u svojem kaznenom prostoru za novi penal kojeg je ponovno realizirao Petersen za svoj hat-trick i neviđeni preokret Freiburga.

Čini se da nema druge nego da Koln potpiše ispadanje u drugu ligu. Ovakvi padovi ne smiju se dogoditi ni amaterskim momčadima.

Bundesliga, 15. kolo

Koln - Freiburg 3:4 (Klunter 8', Guirassy 16'-11m, Stanko 29'-ag/ Petersen 39', 90'-11m, 90'+5-11m, Habeber 65')