REUTERS/David Klein

VIDEO Tottenham pobijedio na neugodnom gostovanju i učvrstio se na vrhu

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 27.10.23. | 22:54

Imaju pet bodova više od Manchester Cityja, ali i utakmicu više

Nogometaši Tottenhama nastavili su pobjednički niz nakon što su u susretu 10. kola engleskog prvenstva na gostovanju pobijedili Crystal Palace s 2-1.

Spursi su produžili niz bez poraza na deset kola ostvarivši pritom i osmu pobjedu s kojom su se odvojili na vrhu ljestvice sa 26 bodova. Pet više od Manchester Cityja i Arsenala koji imaju i susret manje.

Crystal Palace je ostao na 11. poziciji sa 12 bodova.

Tottenham je poveo u 53. minuti nakon autogola Joela Warda, da bi 13 minuta kasnije Son Heung-Min pogodio za 2-0. Domaćin je u četvrtoj minuti nadoknade smanjio na 2-1 golom Jordana Ayewa.

Golove s utakmice možete pogledati OVDJE (Arenasport)

Za domaćeg menadžera Roya Hodgsona bila je to 500-ta utakmica u engleskim klupskim natjecanjima. Osim Crystal Palacea vodio je i Fulham, Blackburn, WBA, Liverpool, Bristol City i Watford.