REUTERS/Alberto Lingria

VIDEO Stara dama primila četiri u gostima kod kapetana Erlića

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 23.09.23. | 20:11

Sassuolu je ovo druga pobjeda, a Juventusu prvi poraz ove sezone.

Nogometaši Sassuola su na svom domaćem stadionu u Reggio Emiliji bacilli na pleća Juventus pobijedivši ga 4-2 u utakmici 5. kola Serije A.

Domaći su vodili 1-0 I 2-1, Stara dama se dvaput vraćala, ali treći pogodak nije dala, štoviše, u sudačkoj nadoknadi je primila četvrti gol!

Strijelci za Sassuolo bili su Armand Lauriente u 12. minuti (VIDEO), Domenico Berardi u 41. (VIDEO), Andrea Pinamonti u 82. (VIDEO) te Federico Gatti (autogol) u 90+5. (VIDEO), a za goste iz Torina Matías Viña (autogol) u 21. (VIDEO) i Federico Chiesa u 78. minuti (VIDEO).

Hrvatski reprezentativac Martin Erlić odigrao je cijelu utakmicu za domaće i to kao kapetan momčadi.

Sassuolu je ovo druga pobjeda, a Juventusu prvi poraz ove sezone. (rv)