Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 19.11.17. | 22:36

Inter je ponovno drugi.

Nogometaši Intera svladali su Atalantu na Giuseppe Meazzi s 2:0 i ponovno skočili na drugo mjesto ljestvice. Inter je slomio goste iz Bergama pogocima Maura Icardija u nastavku utakmice.

Utakmica na Meazzi nije počela najbolje. U prvom dijelu gledali smo prilično izjednačenu i ne pretjerano sadržajnu utakmicu s po jednom prilikom na obje strane. No, u nastavak utakmice Nerrazzuri su ušli puno bolje i slomili nedoraslog protivnika.

Strijelac oba pogotka bio je Icardi, prvo je iskoristio centaršut Antonia Candreve iz slobodnjaka, a potom je, devet minuta kasnije, ponovno poentirao glavom na ubačaj  Danila D'Ambrosia.

Ivan Perišić odigrao je svih 90 minuta za Inter, a Marcelo Brozović u igru je ušao u 78. minuti umjesto Candreve. Inter u sljedećem kolu gostuje kod Cagliarija, a Atalanta dočekuje Benevento.