REUTERS/Cathrin Mueller

VIDEO Šahtar slavio u Hamburgu, Immobile s dva gola u tri minute odveo Lazio do obećane zemlje!

uto. 28.11.23. | 18:17

Veliki posao obavili su Ukrajinci i Talijani

U ranijem terminu petog kola Lige prvaka pratili smo dva ogleda - Šahtar je slavio protiv Antwerpa, dok je Lazio bio bolji od Celtica.

Šahtar je od samog starta utakmice u Hamburgu krenuo odlučno i s namjerom da što prije postavi vodstvo. U nekoliko navrata su igrači Marina Pušića prijetili prije nego je Matvijenko u 13. minuti na asistenciju Zbkova iz prekida postavio 1-0.

Do kraja utakmice i Šahtar i Antwerp imali sjajne prilike (Šahtar je ipak bio bliži drugom golu s dvije grede u drugom dijelu), no rezultat je ostao nepromijenjen. Šahtar koji ima jaki hravtski štih - trener je Marino Pušić, sekundira mu Mario Stanić, a na gornjim etažama je Darijo Srna, ovom je pobjedom osigurao i proljeće u Europi.

Šahtar – Antwerp 1-0

Strijelci: 1-0 Matvijenko (13., Zubkov).

Pogodak pogledajte OVDJE (Arena Sport)

Dva pogotka Cire Immobilea u finišu utakmice bila su dovoljna Laziju da sruši Lazio u Rimu.

A domaćini su imali nešto konkretnije prilike i više udaraca u prvom dijelu, dok je Celtic uglavnom više kombinirao i držao loptu u svom posjedu.

A tvrdokornu obranu gostiju konačno je probio, a tko drugi nego nepoderivi Ciro Immobile! Stari majstor je s dva pogotka u razmaku od tri minute u finišu utakmice odveo Lazio do obećane zemlje!

Lazio – Celtic 2-0

Strijelci: 1-0, Immobile (82.), 2-0 Immobile (85., Isaksen).