REUTERS/Claudia Greco

VIDEO Remi Intera i Cagliarija, ali već idući vikend moguće je slavlje

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 14.04.24. | 22:56

Nerazzurri šest kola prije kraja prvenstva imaju velikih 14 bodova više od Rossonera i u idućem kolu u velikom gradskom derbiju mogu osvojiti ‘scudetto’

Nogometaši Intera napravili su korak bliže osvajanju 20. naslova talijanskog prvaka nakon što su u susretu 32. kola Serie A odigrali 2-2 protiv Cagliarija.

Inter šest kola prije kraja prvenstva ima velikih 14 bodova više od Milana i u idućem kolu u velikom gradskom derbiju može osvojiti ‘scudetto’. Mogli su Nerazzurri i do +16, jer su ranije popodme Rossoneri remizirali, no dobro im je i ovako.

Inter je vodio 1-0 i 2-1, ali je Cagliari oba puta izjednačio, a potom u sudačkoj nadoknadi promašio veliku priliku za sva tri boda.

Domaćin je poveo u 12. minuti golom Marcusa Thurama, izjednačio je Eldor Šomurodov u 64. minuti, da bi Hakan Calhanagolu u 74. minuti iz kaznenog udarca doveo Inter u novu prednost. Devet minuta kasnije Nicolas Viola je izjednačio, a potom u sudačkoj nadoknadi promašio zicer za pobjedu.