Screenshot Sportklub

VIDEO Promašili kazneni udarac za 3-0 pa spašavali pobjedu, igrali i Hrvati

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 03.12.23. | 21:50

Didi Beljo i Kiki Jakić su ušli s klupe

U posljednjem nedjeljnom ogledu 13. kola Bundeslige nogometaši Augsburga su osvojili tri domaća boda, svladali su Eintracht iz Frankfurta s 2-1.

Augsburg je poveo 2-0 nakon pogodaka Jensena u 34. i Iaga u 58. minuti. U oba slučaja je asistent bio Demirović. Domaći vratar Dahmen je vratio Eintracht u igru nakon što je sam bio krivac u 78. minuti za pogodak gostiju. Samo dvije minute prije gola za 1-2 Demirović nije realizirao jedanaesterac za 3-0 Augsburga (VIDEO).

Augsburg je unatoč tome ipak zadržao vodstvo, upisao četvrtu pobjedu u sezoni te se podigao na deveto mjesto ljestvice. Eintracht je ostao sedmi.

Pogotke pogledajte OVDJE (Sportklub).

Za Augsburg je od 76. minute zaigrao hrvatski napadač Dion Drena Beljo, a za goste iz Frankfurta od 64. minute Kristijan Jakić, dočim je Hrvoje Smolčić ostao na klupi za pričuve Eintrachta.

Dion Drena BeljoKristijan JakićHrvoje SmolčićAugsburgEintracht FrankfurtBundesliga