Reuters/Paul Childs

VIDEO Olise, Eze i Mateta razbili Čekićare, Villa na krilima Watkinsa i Bailyja do preokreta protiv Bournemoutha

Vrijeme Čitanja: 2min | ned. 21.04.24. | 18:08

Dvije utakmice Premier lige - 11 pogodaka!

Uvjerljive su domaće pobjede u 34. kolu engleske Premier lige ove nedjelje ostvarili nogometaši Aston Ville i Crystal Palacea.

Aston Villa je pobijedila Bournemouth s 3-1 premda su gosti poveli nakon pola sata igre kada je Solanke realizirao jedanaesterac. Domaćin je izjednačio u nadoknadi prvog dijela, a za 1-1 je pogodio Rogers, dok je potpuni preokret uslijedio u nastavku.

Diaby u 57. i Bailey u 78. minuti su pogađali za konačnih 3-1 i potvrdu četvrtog mjesta na ljestvici kluba iz Birmignhama.

Preokret i pobjedu Ville protiv Bournemoutha pogledajte OVDJE (Arena Sport)

Iznimno uvjerljiv bio je Crystal Palace koji je pred svojim navijačima svladao West Ham 5-2. Čak četiri pogotka domaći sastav je dao u uvodnih pola sata igre. Olise u sedmoj, Eze u 16. pa autogol Emersona u 20. i Mateta u 31. minuti potpuno su slomili goste koji su bili papirnati favoriti uoči dvoboja.

Do kraja susreta Mateta je zabio još jedan gol za Crytsal Palace, dok je na drugoj strani pogodio Antonio te je vlastitu mrežu naciljao Mitchell za konačnih 5-2 domaćina.

Crystal Palace je napredovao za jedno mjesto te je sada 14., dok je West Ham ostao osmi.

Kako je Crystal Palace razbio West Ham pogledajte OVDJE (Arena Sport)