REUTERS/Molly Darlington

VIDEO Nova senzacija na stadionu na kojem je Hrvatska svladala Brazil, favorizirani Japan izgubio od Iraka!

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 19.01.24. | 16:17

Japanci su utješni pogodak postigli u 90+3. minuti

Nogometna reprezentacija Iraka iznenadila je favorizirani Japan i pobijedila ga s 2-1 u utakmici 2. kola skupine D na Azijskom prvenstvu, koja je odigrana u petak na stadionu "Education City" u katarskom gradu Al Rayyanu. Podsjetimo, na tom je stadionu i Hrvatska svladala Brazil na SP-u u Kataru 2022. godine.

Odigraj na svoje favorite u širokoj ponudi na Germaniji (Igraj odgovorno, 18+)

Dvostruki strijelac za Iračane bio je Aymen Hussein, a golove je postigao u 5. minuti (pogodak pogledajte OVDJE, Sportklub) i na kraju prvog poluvremena u 45+4. minuti (pogodak pogledajte OVDJE, Sportklub). Iako su imali nadmoć u posjedu i češće bili u prilikama za pogodak, reprezentativci Japana su uspjeli tek ublažiti poraz na samom kraju dvoboja, kad je mrežu zatresao Wataru Endo (90+3), a njegov pogodak pogledajte OVDJE (Sportklub).

Irak je sa šest bodova nakon dva kola vodeći u skupini D ispred Japana s tri boda. Bez bodova su Vijetnam i Indonezija nakon poraza u prvom nastupu.