Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 29.01.17. | 19:39

Nogometaši Manchester Uniteda uspješno su prošli četvrtu rundu FA kupa.

U četvrtom kolu FA kupa, Manchester United je pred svojim navijačima na Old Traffordu s 4:0 ispratio engleskog drugoligaša Wigan za prolaz u osminu finala ovog natjecanja.

'Crveni vragovi' su u vodstvo stigli u završnici prvog poluvremena, u 44. minuti zahvaljujući pogotku Fellainija, a u drugom poluvremenu su još triput tresli mrežu gostiju. Među strijelce se upisao i povratnik u Unitedovu momčad, Bastian Schweinsteiger. Njemački nogometaš je nakon više od godine dana počeo utakmicu od prve minute i zablistao. Podijelio je asistenciju za prvi pogodak te u 81. minuti zatresao mrežu protivnika.

<iframe frameborder="0" width="640" height="360" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x59zy2u" allowfullscreen></iframe><br /><a href="http://www.dailymotion.com/video/x59zy2u_sport" target="_blank">%////#%</a> <i>by <a href="http://www.dailymotion.com/nammakudla" target="_blank">nammakudla</a></i>

Četvrto kolo, FA kup:

Millwall – Watford 1:0 (Morison 85')
Fulham – Hull 4:1 (Aluko 17', Martin 54', Sessegnon 66', Johansen 78'/Evandro 49')
Sutton – Leeds 1:0 (Collins 53' 11m)
Manchester United – Wigan 4:0 (Fellaini 44', Smalling 57', Mkhitaryan 74', Schweinsteiger 81')