Reuters/Matthew Childs

VIDEO Man. City slavio 'minimalcem', Kovačiću 84 minute

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 24.02.24. | 20:43

Joško Gvardiol nije konkurirao za nastup zbog ozljede gležnja

Aktualni prvaci Engleske, nogometaši Manchester Cityja minimalnom 1-0 (1-0) gostujućom pobjedom protiv Bournemoutha u 26. kolu primakli su se vodećem Liverpoolu na bod zaostatka.

Važnu ulogu u jedinom golu na utakmici imao je i hrvatski reprezentativni veznjak Mateo Kovačić, on je u 24. minuti dugom loptom pronašao Haalanda u domaćem 16-ercu, udarac Norvežanina obranio je Neto, ali najbrže je na odbijanac reagirao Foden i zatresao mrežu.

Pogodak pogledajte OVDJE (Arena Sport)

Kovačić je igrao za City do 84. minute, dok Joško Gvardiol nije konkurirao za nastup zbog ozljede gležnja.

Drugi City sada ima 59 bodova, jedan manje od vodećeg Liverpoola, dok je Bournemouth 13. sa 28 bodova.