Screenshot

VIDEO Majer promašio zicer u debiju, Kramarić poražen kod kuće, Sosa i Beljo igrali u golijadama

Vrijeme Čitanja: 2min | sub. 19.08.23. | 18:00

Odigrano je pet utakmica popodnevnog programa u Bundesligi.

Veznjak hrvatske nogometne reprezentacije Lovro Majer debitirao je za Wolfsburg igravši do 66. minute u 2-0 (2-0) domaćoj pobjedi protiv novaka u ligi Heidenheima u susretu 1. kola njemačkog prvenstva.

Oba gola za momčad koju vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač postigao je Wind (6, 27). Lovro Majer je u 38. minuti propustio zicer za 3-0.

Promašaj Majera možete pogledati OVDJE (Sportklub)

Andrej Kramarić odigrao je cijeli susret za Hoffenheim koji je izgubio na svom terenu od Freiburga sa 1-2 (0-2). Gosti su stigli do dva gola prednosti autogolom Szalaija (39-ag) i golom Sallaija (45+3), da bi u nastaku Kabak (50) smanjio na konačni rezultat.

Golove s utakmice možete pogledati OVDJE (Sportklub)

Dion Drena Beljo igrao je od 58. minute za Augsburg, kod kojega je David Čolina ostao na klupi, u 4-4 (3-3) domaćem remiju protiv Borussije iz Mönchengladbacha. Gosti su poveli sa 2-0 i 3-1 golovima Itakure (13), Čvančare (27) i Ngoumoua (37) samo da bi Augsburg preokrenuo na 4-3, strijelci su bili Rexhbecaj (29), Bauer (41), Michel (45+7-11m) i Vargas (76), da bi konačni rezultat postavio Čvančara (90+7-11m).

Borna Sosa ušao je u igru u 78. minuti u visokoj 5-0 (2-0) domaćoj pobjedi Stuttgarta protiv Bochuma. Po dva gola postigli su Guirassy (18,77) i Katompa Mvumpa (60, 67), a jednom se u strijelce upisao Zagadou (38).

U najjačoj utakmici 1. kola Bayer iz Leverkusena je na svom terenu nadigrao RB Leipzig s 3-2 (2-1).Golove za domaće postigli su Frimpong (24), Tah (35) i Wirtz (64), a za goste Olmo (39) i Openda (71.), koji je tri minute kasnije nevjerojatnim promašajem propustio donijeti bod svojoj momčadi.

Bayern je u obranu naslova krenuo u petak gostujućom 4-0 (1-0) pobjedom protiv Werdera u Bremenu.

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 1. kola novog njemačkog nogometnog prvenstva doprvak Borussia iz Dortmunda je uz mnogo sreće na svom terenu svladala Koeln sa 1-0 (0-0).

Jedini gol na utakmici postigao je Malen (88) on je u padu pogodio sam sebe u koljeno, a potom se lopta odbila u sam gornji desni kut vrata. Gol s utakmice pogledajte OVDJE.

U nedjelju kolo će zaključiti Union Berlin - Mainz 05 i Eintracht Frankfurt - Darmstadt.