REUTERS/Isabel Infantes

VIDEO Liverpool se izjednačio s Arsenalom na vrhu

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 21.04.24. | 20:07

Posebno je lijep bio pogodak Alexander-Arnolda iz slobodnog udarca

U posljednjem nedjeljnom ogledu 34. kola engleske Premier lige nogometaši Liverpoola su u gostima bili bolji od Fulhama s 3-1.

Liverpoolu je ova utakmica došla u delikatnom trenutku jer je u zadnja četiri nastupa, u svim natjecanjima, dva puta poražen, jednom remizirao i jednom pobijedio, ali to je slavlje od 1-0 kod Atalante bilo uzaludno jer je ispao iz Europske lige.

Gostovanje kod Fulhama otvoreno je pogotkom Alexander-Arnolda iz slobodnog udarca u 32. minuti za 1-0 Liverpoola, ali je domaćin izjednačio u nadoknadi prvog dijela. Strijelac je bio Castagne.

Vrlo brzo početkom nastavka Liverpool je vratio vodstvo, a strijelac je u 53. minuti bio Gravenberch, dok je ogled odlučen u 72. minuti kada je Portugalac Diogo Jota postavio konačnih 3-1.

Pogotke pogledajte OVDJE (Arenasport).

Liverpool sada na vrhu ljestvice ima 74 boda kao i Arsenal. Treći Manchester City ima bod manje, ali i utakmicu manje.