Screenshot Sportklub

VIDEO Livaković skrivio kazneni udarac, Fener preokrenuo i slavio

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 28.01.24. | 19:02

Ljutit je bio naš reprezentativni vratar, ali sve je dobro završilo po njegovu momčad

Nogometaši Fenerbahcea pobijedili su u 23. kolu turskog prvenstva Ankaragücü 2-1 preokretom te su badem do utakmice Galatasaraya s Gaziantepom koja se igra u ponedjeljak navečer pet samostalno prvi mjesto na ljestvici Süper Lige.

Utakmica protiv gostju iz Ankare nije počela dobro za Fenerbahce. Vratar hrvatske reprezentacije Dominik Livaković skrivio je kazneni udarac, nepotrebno je istrčao, nije želio srušiti napadača, ali suparnik je lukavo podmetnuo nogu tako da sucu nije preostalo drugo nego da pokaže na bijelu točku. Gosti su kazneni udarac realizirali u 13. minuti, Livija je s bijele točke nadmudrio iskusni Tolga Cigerci, a čuvar mreže Vatrenih ljutito je reagirao nakon primljenog pogotka. Video pogledajte OVDJE (Sportklub).

Izjednačio je Cengiz Ünder u 20. minuti, a isti je igrač pogodio za 2-1 u 32. Što se ispostavilo kao konačni rezultat nadmetanja.

Pogotke pogledajte OVDJE (Sportklub), a najzanimljivije detalje OVDJE (Sportklub).