Screenshot
Screenshot

VIDEO Köln slavio u golijadi protiv Herthe, berlinski sastav na korak do ispadanja

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 12.05.23. | 22:38

U prvoj utakmici 32. kola njemačke Bundeslige Köln je pred svojim navijačima svladao berlinsku Herthu sa 5-2.

Povela je domaća momčad u 8. minuti golom Selkea, da bi pogocima Tousarta (18) i Jovetića (33) gosti došli do preokreta. Međutim, već do kraja prvog poluvremena Hubers (39) i Skhiri (43) vratili su Jarce u vodstvo. U drugom poluvremnu Hubers svojim drugim pogotkom (69) i Huseinbašić (81) potvrdili su pobjedu domaće momčadi.

Hrvatski stoper Filip Uremović je bio u početnoj postavi Herthe, ali je već u 12. minuti napustio teren zbog ozljede.

Köln je sa 41 bodom privremeno zasjeo na 10. mjesto, dok je Hertha ostala na 25 bodova i na začelju ljestvice te je još jedan korak bliže ispadanju u niži rang. Ispred Herthe su s tri boda više Bochum i Stuttgart, a pet bodva više ima Schalke. Sve tri momčadi imaju i utakmicu manje.