screenshot
screenshot

VIDEO Hrvatski reprezentativac zaradio ozljedu glave, već u 12. minuti morao napustiti teren

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 12.05.23. | 21:19

Prava golijada u Njemačkoj...

Köln i Hertha igraju susret 32. kola Bundeslige.

Hrvatski reprezentativac, Filip Uremović morao je već u 12. minuti napustiti igru zbog ozljede glave. U sudaru glavama s napadačem Kolna Selkeom gadno je nastradao te je morao napustiti igru. Selke je u tom kontaktu postigao i pogodak za 1:0, ali je nažalost i ozlijedio našeg braniča. Uremović je igru napustio vidno ošamućen.

Trenutni rezultat je 3-2 za domaće. Nakon tog gola Lucas Tousart je izjednačio u 18. minuti, a potom je Stevan Jovetić preokrenuo i donio prednost gostima. No, do kraja prvog dijela Timo Hübers i Ellyes Skhiri su opet prednost vratili na stranu domaćih i s 3-2 se otišlo na 'veliki odmor'.