REUTERS/Paul Childs

VIDEO Kane zabio četiri gola Šahtaru s kapetanskom vrpcom pa mahao navijačima kao da se oprašta

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 06.08.23. | 17:30

Rasplet transfer sage Kane u Bayernu očekuje se kad se Daniel Levy vrati s godišnjeg

Harry Kane zabio je četiri pogotka u pripremnoj utakmici protiv Šahtara u kojoj je bio određen za kapetana momčadi, odlukom Angea Postecogloua, iako je u međuvremenu za Tottenhamova napadača došla tražena 100-milijunska ponuda Bayerna.

Spursi su pobijedili ukrajinsku momčad 5-1, a Kane je zabio prva četiri pogotka, u 38. minuti s bijele točke (VIDEO), potom nakon Kelsyjeva izjednačenja za 2-1 u 50. minuti glavom na asistenciju Madisona (VIDEO), pa za 3-1 u 55. na dodavanje Kuluševskog (VIDEO) te 4-1 u 79. (VIDEO). U 80. je kapetana engleske reprezentacije zamijenio Dane Scarlett te je u četrvtoj minuti sudačke nadoknade na asistenciju Kuluševskog zabio za konačnih 5-1.

Izlazeći s terena Kane je mahao navijačima kao da se od njih oprašta, poslije utakmice u ljubičastoj majici također (glavna slika), kasnije je i pljeskao navijačima koji su mu skandirali ime...

REUTERS/Paul ChildsREUTERS/Paul Childs

Hvala na pitanju, Ivan Perišić nije ulazio u igru, ostao je na klupi Spursa.

Rasplet transfer sage Kane u Bayernu očekuje se kad se Daniel Levy vrati s godišnjeg, ali Nijemci već pišu da su Bavarci dali rok do 11. kolovoza.

Harry KaneTottenhamŠahtarBayernDaniel LevyLjetni prijelazni rok 2023Prijateljska utakmica