REUTERS/Massimo Pinca

VIDEO Juventus tek u sudačkoj nadoknadi i s igračem više uspio slomiti zadnju momčad lige

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 07.01.24. | 20:13

Domagoj Bradarić odigrao je cijelu utakmicu za domaćina

Nogometaši Juventusa golom u sudačkoj nadoknadi pobijedili su fenjeraša Salernitanu s 2-1 približivši se vodećem Interu na dva boda zaostatka.

Daleko teže nego što se očekivalo Juve je osvojio tri boda na gostovanju protiv posljednje momčadi Serie A. Na koncu je pitanje pobjednika razriješio gol Dušana Vlahovića u sudačkoj nadoknadi.

Domaćin je poveo u 39. minuti golom Giulija Maggiorea (VIDEO), no isti je igrač u 53. minuti zaradio crveni karton. Torinska Stara dama uspjela je izjednačiti u 65. minuti golom Samuela linga-Juniora (VIDEO), a u posljednjim trenucima susreta stići i do pobjede preko Vlahovića.

Gol Vlahovića za pobjedu pogledajte OVDJE (Arenasport)

Danilo je osvojio loptu, a potom sjajno ubacio s desne strane do srpskog napadača koji je nadvisio domaću obranu i glavom pogodio za 2-1. Domagoj Bradarić odigrao je cijeli susret za domaći sastav.