Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 14.08.16. | 15:34

Srećom je njegova momčad pobijedila.

Začudili bismo se kada bi se Paul Gladon u neko skorije vrijeme ponovo uhvatio izvođenja jedanaesteraca nakon što je danas promašio dva udarca s bijele točke u razmaku od jedne minute.

Htio je 24-godišnji napadač Heraclesa doći do hat-tricka na utakmici 2. kola nizozemske lige protiv Willema II, ali je došao samo do toga da postane viralni hit, barem za jedan dan.

Njegov je udarac s bijele točke u 88. minutu zaustavio protivnički golman Lamprou. Lopta se odbila u korner, Heracles ga je brzo izveo, a nakon još jednog starta unutar šesnaesterca sudac utakmice je ponovo pokazao na bijelu točku. Ponovo je loptu namjestio Gladon, zaletio se, opalio i – pogodio vratnicu.

Treće sreće nije bilo, a srećom po Excelsior i Gladona, utakmica je već bila riješena jer je rezultat u tom trenutku bio 3:1.

(Screenshot: Video)