Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 22.09.16. | 11:01

Duje Čop zabio je sinoć svoj treći pogodak u pet susreta Gijona ove sezone!

Duje Čop je izgleda pronašao svoje mjesto pod suncem nakon odlaska iz Dinama.

Sporting Gijon, od ljeta novi klub našeg reprezentativca, solidno je krenuo u novu sezonu La Lige. Dvije pobjede i remi u pet utakmica dovoljne su za 10. mjesto, a više nego solidno je krenulo i našem Duji u novom klubu.

Iako su sinoć poraženi od Celte Vigo rezultatom 2:1, Duje Čop zaslužan je za taj jedan pogodak, koji mu je već treći u pet utakmica ove sezone!

Nakon Leganesa i Athletica, Čop je svoj treći gol zabio u 80. minuti iz jedanaesterca, nakon čega je Iago Aspas ponovno doveo Celtu u vodstvo pogotkom u 87. minuti, također s bijele točke, što je bilo dovoljno za pobjedu.

Duje Čop je tako nakon pet kola vodeći strijelac Gijona i peti strijelac lige u ukupnom poretku, iza Castra, Griezmanna, Messija i Suareza!

Istini za volju duga je sezona, ali s druge strane obećavajući start i lijep pogled na ljestvicu strijelaca sigurno će natjerati našeg reprezentativca da nastavi uporno zabijati!

(Foto: Screenshot)