Screenshot
Screenshot

VIDEO Fenerbahce kiksao protiv momčadi koja se bori za ostanak, Livaković primio gol iz teške pozicije

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 21.01.24. | 19:52

Fener je ostao bez dva vrijedna boda

U dvoboju 21. kola turskog prvenstva, Fenerbahce je na domaćem terenu odigrao samo 1-1 protiv Samsunspora. Protiv momčadi koja se bori za ostanak u ligi, velikan iz Istanbula upisao je veliki kiks i ostao bez dva vrijedna boda u borbi za naslov.

Domaćin je odlično otvorio utakmicu vodstvom već u 12. minuti, kada je Irfan Can Kahveci pogodio na dodavanje Dušana Tadića.

Gosti su do izjednačenja došli u 62. minuti utakmice, kada je Emre Kilinc iz vrlo teške pozicije iskosa gađao izravno u bliži kut je zapucao direktno iz slobodnog udarca s desne strane u bliži kut vrata koja je branio Dominik Livaković. Hrvatski vratar uspio je izbiti loptu, ali tek nakon što je ona prešla gol liniju.

Pogodak za izjednačenje možete pogledati OVDJE (Sportklub)

Iako je Fenerbahče bio puno bolja momčad i uputio 21 udarac prema vratima gostiju, do kraja dvoboja nisu uspjeli doći do drugog pogotka te su nakon 21. kola izjednačeni na vrhu s Galatasarayem.