REUTERS/Isabel Infantes

VIDEO Dva gola za tri boda - Atletico na krilima Griezmanna održao korak s Realom

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 16.04.23. | 21:11

Francuz donio bodove.

Nogometaši madridskog Atletica osvojili su tri domaća boda u 29. kolu španjolske La Lige nakon što su s 2:1 svladali Almeriju.

Junak pobjede Atletica bio je francuski nogometaš Antoine Greizmann koji je bio dvostruki strijelac. Oba gola Griezmann je zabio u prvom poluvremenu. U petoj minuti je pogodio glavom iz blizine, a u 43. minuti je okončao vrlo lijepu akciju domaće momčadi.

Almeria je u 37. minuti izjednačila i to nakon pogreške domaće momčadi. Lopta je tada došla do Leaa Baptistaa čiji je udarac skrenuo domaći igrač Gimenez, a lopta se zakoprcala u mreži Atletica.

U nastavku su obje momčadi imale dosta prilika, ali se rezultat nije mijenjao. Almeria je u završnici žestoko stisnula, ali ipak nije osvojila bod.

Golove s utakmice možete pogledati OVDJE. (Arenasport)

Atletico je treći i ima dva boda manje od Reala, dok je Almeria na 17. mjestu, sasvim blizu opasne zone.