Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 04.03.16. | 08:39

Imao je Raketa sreća jer tko zna što bi bilo da su oštri čepovi kopačke završili u koljenu...

Barcelona je sinoć s lakoćom slavila u 27. kolu Primere kod Rayo Vallecana. Bilo je 5:1, u utakmici koju su obilježili hat-trick Lionela Messija, dva crvena kartona domaćih, te otvarajući pogodak Ivana Rakitića.

No, bio je hrvatski veznjak u središtu pozornosti i u 42. minuti, kod rezultata 2:0, kada je zaradio i prvo od dva isključenja domaćih nogometaša. Na Rakitića je opasno startao Diego Llorente, nekadašnji član Real Madrida, koji je našeg reprezentativca pogodio kopačkom malo ispod koljena.

„Rayo je igrao agresivno i napadački, ali mi smo odigrali dobro. Kod gola nisam očekivao loptu, ali sam se dobro snašao. Dobio sam žestok udarac kod starta Llorentea i noga mi je ljubičasta na tom dijelu. Nije me pogodio u koljeno, ali sudac je donio ispravnu odluku“, kazao je Rakitić, koji je igrao do 66. minute kada ga je zamijenio Arda Turan.

(Screenshot: youtube)