VIDEO BIlić slavio u gostima, Neymar debitirao u golijadi Al Hilala

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 15.09.23. | 21:50

Bilić s Batnom razbio Al Khaleej

Slaven Bilić stigao je do treće pobjede u Saudijskoj Arabiji, druge u nizu svladavši u gostima AL Khaleej s 3-1. Mourad Batna zabio je za Al Fateh dva gola u ranoj fazi utakmice (10. i 13. minuta), a sve je bilo riješeno u 66. kada je Bebdebka zabio na asistenciju Zelarajana, armenskog španera kojeg smo imali priliku upoznati u nedavno susretu s Hrvatskom (0-1).

Bilićev klub s ovom pobjedom ima pet bodova manje od vodećeg Al Hilala koji je s 6-1 razbio povratnika u elitni rang Al Riyadhom. Ova utakmica bila je debi za Neymara koji je u igru ušao u 64. minuti pri rezultatu 2-0 za Al Hilal. Golove za domaćine zabili su Mitrović iz jedanaesterca i Al Shahrani na dodavanje Milinkovića Savića. Al Hilal je dokrajčio nedoraslog protivnika saudijsko-brazilskom kombinacijom. Prvo je Malcom asistirao Nasseru Al Dawsariju, potom je Neymar asistirao Malcomu, a onda je Salem Al Dawsari zabio iz jedanaesterca a onda je u petoj minuti sudačke nadoknade zabio drugi gol na utakmici (i na Sofascoreu zaradio 10). Konačni rezultat postavio je Zaqan minutu kasnije.

Neymarov dar-mar pogledajte OVDJE (Sportklub).

Preostale utakmice šestog kola Saudijske lige igraju se za vikend.