REUTERS/Alessandro Garofalo

VIDEO Atalanta utrpala tri komada Sassuolu, Pašalić zabio četvrti ligaški pogodak sezone

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 17.02.24. | 22:36

Hrvat je u sjajnoj formi

Uvjerljivu su pobjedu upisali nogometaši Atalante u posljednjem subotnjem susretu 25. kola talijanske Serie A, na domaćem terenu u Bergamu su svladali Sassuolo s 3-0.

Atalanta je povela u 22. minuti, a strijelac je bio Mario Pašalić. Hrvatski reprezentativac je najbolje reagirao kod odbijene lopte te je iz blizine pogodio za 1-0. Bio je to Pašalićev četvrti ligaški pogodak ove sezone.

Gol Pašalića pogledajte OVDJE (Arenasport)

Sassuolo je mogao izjednačiti u nadoknadi prvog dijela, ali Pinamonti nije realizirao jedanaesterac, dok je kazna za goste uslijedila u 58. minuti kada je Koopmeiners povećao na 2-0. Sve je zaključeno golom Bakkera u 75. minuti.

Pašalić je odigrao cijelu utakmicu u pobjedničkom sastavu. Atalanta je i dalje visoko, na četvrtom mjestu ljestvice, a Sassuolo u opasnoj zoni, na 18. mjestu.