Screenshot Arenasport

VIDEO Atalanta se provozala Monzom

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 21.04.24. | 22:54

Cijelu utakmicu za goste je odigrao hrvatski reprezentativac Mario Pašalić

Važnu pobjedu ostvarili su nogometaši Atalante u posljednjem nedjeljnom susretu 33. kola talijanske Serie A, u gostima su svladali Monzu 2-1.

Ta je pobjeda vratila Atalantu na šesto mjesto ljestvice, a klub iz Bergama po jedan pogodak je postigao u svakom poluvremenu. U oba slučaja asistent je bio Lookman, dok su strijelci bili De Ketelaere u 44. i Toure u 72. minuti. Počasni pogodak za domaći sastav dao je Maldini (junior) u 89. minuti.

Pogotke pogledajte OVDJE (Arenasport).

Malo je nedostajalo da gosti iz Bergama ostanu bez pobjede, ali ih je u 96. minuti spasio okvir vrata. Cijelu utakmicu za Atalantu je odigrao hrvatski reprezentativac Mario Pašalić.