Screenshot Arenasport

VIDEO Viole prekinule negativan ligaški niz

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 21.04.24. | 20:22

Nogometaši Fiorentine gostovali su u 33. kolu talijanske Serie A kod Salernitane gdje su pobijedili s 2-0 te time prekinuli negativan prvenstveni niz.

Prije dvoboja u Salernu Fiorentina je imala tri remija i dva poraza u pet utakmica, a i ovaj nedjeljni ogled je bio blizu toga da završi bez pobjednika. Golova nije bilo do 80. minute kada je gostujući džoker s klupe Kouame lijepo glavom pogodio za 1-0 Fiorentine. Pobjeda je potvrđena u 95. minuti, kad je Ikone pogodio za konačnih 2-0.

Pogotke pogledajte OVDJE (Arenasport).

U udarnoj momčadi domaćeg sastava su bila dvojica hrvatskih nogometaša, Domagoj Bradarić i Toma Bašić, s tim da je potonji zamijenjen u 84. minuti.

Fiorentina se popela na deveto mjesto ljestvice, dok je Salernitana ostala uvjerljivo posljednja i na mali korak je do povratka u Serie B.