NK Varaždin / Facebook

Varaždinci nadvisili mađarskog doprvaka, sljedeće subote testira ih legenda Liverpoola

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 08.07.23. | 18:43

U srijedu momčad Marija Kovačevića gostuje u Rudešu, a 15. srpnja je ‘generalka’

Nakon što su nedavno izgubili u Mariboru od istoimenog domaćina 2-6, nogometaši Varaždina su u pripremnoj utakmici na svom stadionu u subotu popodne pobijedili mađarskog doprvaka Kecskemet 2-1.

Bio je to četvrti pripremni susret varaždinske momčadi. Vodeći gol na utakmici postigao je Gergo Palinkas u 27. minuti nadmetanja dovevši goste u vodstvo, dok je na 1-1 izjednačio Tonio Teklić, sjajnim udarcem u 68. minuti utakmice.

Na 2-1 za Varaždin povisio je Fran Brodić u 77. minuti, iskorostivši pogrešku gostujućeg vratara.

Trener Varaždina Mario Kovačević imao je na raspolaganju 22 igrača, sve osim ozlijeđenih Zelenike, Drožđeka i Mitrovskog, javljaju Varaždinske vijesti.

Slijedeću provjeru Varaždin će imati u srijedu kod Rudeša, a u subotu će u generalki ugostiti Al Ettifaq iz Saudijske Arabije, kojem je na klupi Steven Gerrard.

(G)

NK VaraždinKecskemetpripremePrijateljska utakmicaTonio TeklićFran BrodićMario Kovačević