Toma Bašić zabio prvijenac, Kalinić se ponovno ozlijedio (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | sub. 08.02.20. | 22:01

Payet eurogolom donio pobjedu Marseillu protiv fenjeraša.

Bordeaux je preokretom slavio u Metzu protiv istoimenog domaćina rezultatom 1:2.

Domaćini su poveli već u drugoj minuti sjajnim golom Niane, ali u osmoj minuti ostaju s igračem manje zbog isključenja Pajota.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/Nemm" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Početkom drugog dijela, točnije u 51. minuti Toma Bašić zabija svoj prvijenac sezone u Ligue 1 za 1:1.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/a0PW" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Totalni preokret gostiju režirao je Oudin golom u 84. minuti.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/a0P9" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Marseille je u prvoj utakmici dana pobijedio Toulouse fantastičnim golom Dmirtija Payeta.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/PebQ" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Lovre Kalinić je započeo utakmicu na golu gostiju, no u 36. minuti je zbog ozljede napustio teren. Trenutno nije poznata težina, a tako ni vrijeme oporavka.

Monaco je na krilima svog ubojitog dvojca preokrenuo Amiens te slavio rezultatom 1:2. Domaćini su poveli u devetoj minuti golom Guirassyja, da bi momčad iz Kneževine u samom smiraju utakmice preokrenula rezultat golovima Ben Yeddera u 85. i Slimanija u 93. minuti.

Dijon i Nantes su u golijadi podijelili bodove rezultatom 3:3. Strijelci za domaćine bili su Mavididi u 15., Tavares u 24., Mavididi u 90. minuti, dok su za goste mrežu pogađali Simon u 20., autogol Alphonsea u 34. i Girotto u 92. minuti.

Nimews je iznenadio favoriziranu Nicu na njihovom terenu te slavili rezultatom 1:3. Strijelac za domaću momčad bio je Claude-Maurice u 6., dok su gostima preokret i tri boda donijeli Landre u 43., Philippoteaux u 53. i Kone u 91. minuti.

Rennes je na svom stadionu remizirao protiv Bresta rezultatom 0:0.

Pogledajte TEČAJEVE Germania Sport kladionice.