Swansea kod Sunderlanda ubilježio pobjedu vrijednu ostanka u ligi

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 13.05.17. | 17:54

Odigrana su još tri susreta engleskog Premiershipa.

Nakon pobjede Manchester Cityja, odigrane su još tri utakmice 37. kola engleskog Premiershipa.

Bournemouth je kod kuće svladao Burnley golovima Stanislasa u 25. i Kinga u 85. minuti, dok je za Burnley pogodak postigao Sam Vokes u 83. minuti.

Southampton je u gostima svladao već otpisani Middlesbrough također sa 2:1; strijelci za goste bili su Rodriguez u 42. i Redmond u 57. minuti, a s druge strane je pogodio Bamford u 72. Uz to je Southamptonov Shane Long promašio najstrožu kaznu u 64. minuti kojom bi otišli na 0:3.

Swansea je stigao do iznimno bitne pobjede na gostovanju kod drugog novopečenog drugoligaša Sunderlanda. Golovima Llorentea u 9. i Naughtona u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela Swansea je otišao na plus četiri boda od Hulla, koji sutra ide na gostovanje spasa kod Crystal Palacea.