Rekorder Rog nakon 25 sekundi zabio za potvrdu Napolijeve pobjede! (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 20.10.18. | 22:26

Vrijedna tri boda u Udinama.

Nogometaši Napoliija svladali su ove sezone neuvjerljivi Udinese u Udinama s 3:0 i približili su se Juventusu, koji je danas kiksao, na četiri boda zaostatka. Udineseu je ovo četvrti poraz u nizu i nakon devet kola ima svega osam osvojenih bodova.

> Jurić, Piatek i društvo zaustavili moćni Juve! (VIDEO)

Treći pogodak za Napoli zabio je naš Marko Rog u 85. minuti svega 25 sekundi nakon što je ušao u igru! To je svakako jedan od najbržih pogodaka jedne zamijene u povijesti Serie A, a Rogu je to bio drugi pogodak u Napolijevom dresu.

Prvi je zabio fantastičnim udarcem Fabian Ruiz u 14., s time da je u 5. ušao u igru umjesto ozlijeđenog Simonea Verdija. Napolitanci su pobjedu potvrdili pogotkom Driesa Mertensa u 82. minuti iz penala kojeg je skrivio Nicholas Opoku nakon što je igrao rukom u vlastitom kaznenom prostoru, a onda je Rog zabio za 3:0.

Napoli u srijedu očekuje dvoboj Lige prvaka kod PSG-a.