PSG u drugom poluvremenu ponizio Toulouse (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | ned. 25.08.19. | 22:52

Cavani i Mbappe zbog ozljeda napustili igru, ali je Choupo – Moting slomio goste.

Odigrana je utakmica trećeg kola francuske Lige 1 između PSG-a i Toulousea, u kojoj su domaćini sjajnim drugim poluvremenom slavili rezultatom 4:0

Domaćini su očekivano bolje otvorili utakmicu, prvu priliku je već u trećoj minuti propustio Mbappe. Gosti su odgovorili u 14. minuti opreko Sylle, no krilni napadač nije najbolje reagirao i upropastio je sjajnu priliku za goste. U istoj minuti Cavani je zbog ozljede bio prisiljen napustiti teren, a umjesto njega na teren je ušao Choupo – Moting.

Do kraja poluvremena smo vidjeli još jednu pravu priliku domaćina, no rezultat se nije mijenja te se na odmor otišlo s početnim rezultatom.

Drugo poluvrijeme PSG otvara sjajno i već u 50. minuti Choupo – Moting dovodi domaćina u željeno vodstvo. Kamerunac je primio loptu na rubu kaznenog prostora i izvrtio cijelu obranu te majstorski zabio za 1:0.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/1q4p" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

PSG je nakon gola nastavio pritiskati, a samo pet minuta kasnije dolazi do povećanja vodstva. Di Maria je ubacio s lijeve strane, lopta dolazi do Sarabije, koji vraća povratnu loptu, Goncalves je posprema u vlastitu mrežu.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/aE0z" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

U 69. minuti domaćin iz jedanaesterca ima priliku za novi pogodak, ali je Reynet nadmudrio Di Mariju.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/22d6" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Međutim, u 75. minuti junak današnje utakmice Kamerunac Choupo - Moting postiže svoj drugi pogodak za 3:0.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/aE0q" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Tu priči nije kraj , jer u 84. minuti Marquinhos sjajno reagira na ubačaj Di Marije i postiže gol za konačnih 4:0.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/VEeg" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>