PSG lako do bodova u bivšem derbiju (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 27.10.19. | 23:10

Parižani su večeras demonstrirali moć.

U zadnje vrijeme zahuktali Mauro Icardi dovodi Parižanima vodstvo u desetoj minuti. Angel Di Maria na desnoj je strani ispremiješao svog čuvara, majstorski centrirao u peterac, gdje Icardi puca glavom a legenda na golu gostiju Steve Mandanda brani. No, lopta se odbija ravno na Argentinčebu nogu, i to je 1:0.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/dlgq" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

U 26. minuti još jedan gol, i opet Icardi. Odlično je na jednu ''svijeću'' Marca Verattija reagirao bivši napadač Intera i glavom sproveo loptu u mrežu za 2:0.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/Aoyr" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Već šest minuta kasnije novi gol kojem je prethodila akcija dvaju asistenata u prva dva gola. Veratti je opet dao odličnu loptu u prostor, ovog puta za Di Mariju, a Argentinac namješta Mbappéu takvu loptu da se je mladi Francuz doslovce samo trebao ugurati loptu u prazan gol, što je on i učinio.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/6kvV" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Četvrti gol pao je nakon odlične momčadske akcije domaćina, u kojoj su iz teške situacije pred svojim golom vrlo brzo izbacili Mbappéa u stopostotnu priliku koju on koristi. Konkretno, izbacio ga je dvostruki asistent Di Maria.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/LbnL" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Tako je PSG samo potvrdio dominaciju te, i bez ponovno ozlijeđenog Neymara, već sad imaju osam bodova prednosti pred drugoplasiranim Nantesom.