REUTERS/Eric Gaillard

Preokret Marseillea protiv Lillea, Tudor nastavlja pratiti Parižane (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 10.09.22. | 23:17

Obje momčadi imaju po šest pobjeda i jedan remi te se zajedno nalaze na vrhu ljestvice. Lille je ostao na šestoj poziciji

U utakmici 7. kola francuske Ligue 1 nogometaši Marseillea, koje vodi hrvatski trener Igor Tudor, pobijedili su na domaćem terenu Lille 2:1.

Golom Brazilca Ismailyja gosti iz Lillea su poveli u 12. minuti (VIDEO), no Čileanac Alexis Sanchez je brzo imao spreman odgovor te je izjednačio u 26. minuti iz protunapada (VIDEO).

Trenutak odluke dogodio se u 61. minuti, a gol za novu pobjedu Marseillea postigao je Samuel Florent Gigot nakon prekida (VIDEO).

Time je momčad Igora Tudora nastavila pratiti aktualnog prvaka PSG. Obje momčadi imaju po šest pobjeda i jedan remi te se zajedno nalaze na vrhu ljestvice. Lille je ostao na šestoj poziciji.