Action images

Posramljeni svjetski prvaci: Finska slavila na Stade de Franceu!

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 11.11.20. | 22:57

Gosti su uputili tri udaraca u okvir, a to im je bilo dosta za dva pogotka. Hvala i doviđenja!

Iako je riječ o prijateljskoj utakmici, ono što su danas priredili Finci svakako spada u jednu od najvećih nogometnih predstava u povijesti te skandinavske zemlje.

Naime, oni su danas porazili aktualnog svjetskog prvaka, Francusku, i to u njihovom domu Stade de Franceu s uvjerljivih 0:2!

Gosti su dva pogotka zabili u razmaku od tri minute, a zanimljivo je kako su u cijeloj utakmici uputili tek tri udaraca u okvir gola domaćina.

Prvi pogodak postigao je Marcus Fross, rezervni napadač engleskog drugoligaša Brentforda, u 28. minuti utakmice, da bi tri minute kasnije precizan bio i Onni Valkari, veznjak ciparskog prvoligaša Pafosa.

Da ne biste mislili kako su Francuzi na teren izveli svoju '17. postavu' dodat ćemo još i početnih 11 aktualnog svjetskog prvaka večeras:

Mandanda - Dubois, Zouma, Langlet, Digne - Sissoko, N'Zonzi, Pogba, Thuram - Ben Yedder, Giroud.

Au revoir, Tricolori!

Francuska nogometna reprezentacijafinska nogometna reprezentacijaPrijateljska utakmica