Pao je i Heracles: Konyaspor briljira po Nizozemskoj

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 30.07.14. | 09:46

Nogometaši Konyaspora nastavljaju s odličnim prezentacijama i rezultatima na pripremama u Nizozemskoj...

Prošle sezone 11. momčad turske Superlige očigledno ima kvalitetu za značajniji iskorak u nadolazećoj kampanji, barem ako je suditi po rezultatima koje ostvaraju u test utakmicama s nizozemskim prvoligašima. Konyaspor je naime jučer s 2:1 dobio Heracles. Već u 7. minuti Turci su poveli autogolom Zomera, da bi im desetak minuta prije odlaska na odmor srpski stoper Jagoš Vuković donio dva gola prednosti. U nastavku domaćin je uspio doći tek do počasnog zgoditka preko Fledderusa.

Ranije je Konyaspor sa čak 4:0 razbio Den Haag, dok su protiv Twentea odigrali 0:0. Podsjetimo usput da su klub iz Konye ovoga ljeta pojačala dva ofenzivca, Djalma iz Porta, te Marica iz Getafea.