Action images

Nesretnih 13: Kovačev Monaco nadigrao OM, ali se u Monte Carlo vraćaju bez bodova (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 12.12.20. | 19:15

Domaćin je sve riješio u prvih 13 minuta utakmice, iako je Monaco u ostatku utakmice ostavio bolji dojam.

U Ligue 1 danas su na rasporedu tek dvije utakmice, ali ona u ranijem terminu svakako se može nazvati svojevrsnim derbijem.

Marseille je na domaćem terenu ugostio momčad bivšeg hrvatskog izbornika Nike Kovača, ali Monaco nije uspio ostvariti gostujuću pobjedu usprkos boljoj igri te je u konačnici domaćin slavio rezultatom 2:1.

OM je poveo već u 5. minuti utakmice. Veznjak kojeg ove zime u svoje redove želi dovesti Milan, Florian Thauvin, zabio je na asistenciju Dario Benedetto, da bi isti dvojac bio u glavnim ulogama osam minuta kasnije, samo su im uloge bile zamijenjene.

Pogodak Thauvina pogledajte OVDJE

Pogodak Benedetta pogledajte OVDJE

Tokom cijele utakmice Monaco je bio bolja momčad, iako utakmica nije bila jedna od onih koje će se pamtiti.

Gosti su uspjeli smanjiti u 79. minuti preko Ben Yeddera koji je bio precizan s bijele točke, a njegov pogodak pogledajte OVDJE

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao, a s ovom pobjedom domaćin je sada došao na bod zaostatka za vodećim PSG-om, ali valja naglasiti kako Parižani imaju utakmicu više.

S druge strane, Monaco je ostao na petom mjestu te oni nakon 14 odigranih kola imaju 23 boda na svojem kontu.