Napoli porazom zaključio sezonu (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 25.05.19. | 22:42

Bit će bolje dogodine…

U subotu smo gledali dvije utakmice posljednjeg, 38. kola Serie A.

Frosinone je na svom terenu odigrao utakmicu bez golova s posljednjeplasiranim Chievom te su obje momčadi (odavno) ispale u drugu ligu.

U drugoj utakmici bez rezultatskog značaja desetoplasirana Bologna je na svom terenu ostvarila pobjedu nad Napolijem rezultatom 3-2. Poveli su 'Bolonjezi' krajem prvog dijela preko Santandera (43'), da bi dvije minute kasnije povećali to vodstvo golom Džemailija.

U nastavku Ghoulam (57') i Mertens (77') donose izjednačenje momčadi Carla Ancelottija, ali Santander svojim drugim golom, dvije minute prije kraja regularnog dijela utakmice, ostavlja sva tri boda u Bologni.

Napolitanci su već odavno osigurali drugo mjesto, daleko od trećeplasiranog Intera i prvoplasiranog Juventusa.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/Rlaq" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>