MOL Fehervar svladao Osijek, Bijelo-plavima zabili nekadašnji igrač Dinama i sin legendarnog napadača BiH

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 08.07.23. | 19:02

Bijelo-plavi su imali puno prilika, ali nišanske sprave im nisu bile najbolje naštimane

U posljednjoj provjeri na pripremama u Svetom Martinu na Muri Osijek je momčad poražena od mađarskog MOL Fehervara rezultatom 2-0.

Iako su Osječani u prvih 45 minuta imali nekoliko prilika da dođu do vodstva (Bralić, Jugović, Caktaš), neposredno prije odlaska na predah su Mađari bili ti koji su došli do prednosti.

Osječka obrana nije uspjela očistiti opasnost iz svojeg 16-erca, a nakon jednog ‘flipera’ je lopta došla do Lirima Kastratija koji iz blizine snažno zabija za vodstvo Fehervara.

Bijelo-plavi su bili nešto ažurniji u nastavku, prijetili su Lovrić i Mierez, ali gol Mađara kao da je bio začaran. Osijek je bio najbliži izjednačenju u 71.minuti kad je glavom tukao Jugović, ali je njegov udarac otišao preko gola.

Konačnih 2-0 postavio je Kenan Kodro u sudačkoj nadoknadi, inače sin legendarnog napadača BiH Mehe Kodre.